Proste fakturowanie – wystarczy jeden krok!

Wiele firm do wystawiania faktur już dawno temu zmieniło farmę papierową w elektroniczną. Generowanie dokumentów online to praktyczne rozwiązanie. Przyśpieszenie czasu pracy, dotarcia do kontrahentów czy uproszczanie formalności stało się kluczowymi czynnikami dla rozwoju przedsiębiorstw. Istotne przy tym jest posiadanie sprawdzonego oprogramowania do fakturowania. Poniżej przybliżamy pomocne narzędzia.

Faktura Small Business

Program do faktur Faktura Small Business to proste oprogramowanie pomocne nie tylko w wystawianiu faktur. Narzędzie zostało przygotowane przez firmę MEGA-TECH tak, by maksymalnie uprościć pracę przedsiębiorcy z fakturami i innymi pojawiającymi się w firmie dokumentami. Oprócz możliwości szybkiego generowanie faktur program ten pozwala na stworzenie ofert, cenników dla klientów, przygotowanie Jednolitego Pliku Kontrolnego, wysyłkę faktur e-mailem, czy wystawienie faktur cyklicznych. Ten prosty program do wystawiania faktur pozwala dowolnie personalizować wygląd dokumentów, definiować wybrane formy płatności czy waluty. Średni kurs pobierany jest automatycznie ze strony NBP. Wsród udogodnień na wyróżnienie zasługuje także możliwość pobierania danych klienta po wpisaniu numeru NIP firmy. Wystawiane dokumenty można dowolnie oznaczać. Podobnie jest z towarami i klientami, co wpływa w przyszłości na szybkie znalezienie właściwej faktury, czy klienta. Program Faktura Small Business to zestawienie wielu przydatnych funkcjonalności, które ułatwiają prace z dokumentami.

Faktura Small Business Handel

Wystawianie faktur w programie Faktura Small Business Handel jest równie proste co w programie Faktura Small Business. Wersja handlowa jest rozbudowanym oprogramowanie wzbogaconym o moduł magazynowy. Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownicy, którzy korzystają z zaplecza magazynowego bez trudu mogą wystawiać dokumenty takie jaki RW, PW, PZ, WZ czy MM. Ponadto program pomaga kontrolować stany posiadanych produktów i towarów. Z łatwością można przeprowadzić inwentaryzację. Program można skonfigurować ze sklepem internetowym Shoper. Oprogramowanie umożliwia wystawienie faktur VAT marża, ZŁOM, WDT, wewnętrznych czy eksportowych. Oprogramowanie jest stale aktualizowane o m.in. zmiany zachodzące w prawie. Użytkownik programu otrzymuje również przydatne do analizy przedsiębiorstwa i sprzedaży statystyki i raporty. Faktura Small Business Handel to narzędzie wyposażone w różne opcje, które znacznie upraszczają fakturowanie firmie posiadającej towary. Wyróżnić można funkcję kompletacji. Odbiorca towaru otrzymuje na dokumencie produkt gotowy widoczny jako jedna pozycja na fakturze, natomiast z magazynu ściągane są pojedyncze elementy. W programie można wystawiać faktury w różnych walutach i językach.

Fakturowanie może być proste i bezpieczne. Warunkiem jest posiadanie właściwego narzędzia. Firma, która wybierze sprawdzone przez wielu oprogramowanie będzie mogła szybko fakturować zgodnie z obowiązującymi regulacjami. Warto dbać o bezproblemowe przeprowadzanie transakcji z kontrahentami oraz rozwój prowadzonego biznesu.

Poprzedni artykułCoraz odważniej konsumujemy na kredyt
Następny artykułCzy wymiana okien zmniejszy zużycie prądu?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj